Valorant drop nasıl düşürülür?

2 gün önce Oyun
Bu yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz
Valorant drop nasıl düşürülür? 1

Teknomuz‘un sevgili ziyaretçilerine kucak dolu selamlar… Son dönemlerde birçok oyun kullanıcısının dikkatini üzerine çekmeyi amaçlayan ve bunu da başaran Riot Games‘in Valorant adlı oyununa ve oyunla ilgili sizler tarafından en çok merak edilen bir konuya hep birlikte değineceğiz.

Valorant drop nasıl düşürülür? 2

Öncelikle oyun hakkında bahsedecek olursak, Project A adıyla ilk kez yapımcısı Riot Games tarafından 2019’un Ekim ayında duyuruldu. Geliştirmelerini bir epey sürdüren oyun yapımcıları oyunun oynanmak için hazır olduğunun karar verilmesinin hemen ardından 7 Nisan 2020’de kapalı beta olacak şekilde oynanmak üzere piyasaya sunuldu. Oyun kısa sürede büyük rağbet gördü ve birçok kullanıcıyı şaşırtarak beklentileri aştı.

Valorant drop nasıl düşürülür? 3

İngilizce terimiyle ‘closed beta’ yani Türkçe anlamıyla kapalı beta anlamına gelen ve oyunların piyasaya ilk çıkışını yaptıklarında genellikle tercih ettiği bir durum olarak bilinir. Ancak bunun yanı sıra oyunu oynayabilmek için herkesin erişimi olmaz, aslında olay burada başlar. Oyun firmaları kapalı beta durumunda oyunun oynanabilmesi için bazı gerekli şartlar sunar. Bu şartları yerine getirdiğinizde artık tamamen sizin şansınıza kalmıştır. İşte şimdi bu konu hakkında yapılması gerekenleri öğrenelim.

Valorant drop nasıl düşürülür? 4

Buraya tıklayarak oyunun resmi web sitesine gidin ve ilk olarak ‘Hesap Oluştur’ yazısına tıklayarak başlayın. Daha sonra sizden istediği e-posta adresi ve şifre bilgilerinizi doldurun. Eğer mevcut bir hesabınız varsa hesabınıza ‘Oturum aç’ yazısına tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Valorant drop nasıl düşürülür? 5

Bu sefer karşınıza çıkan sayfada ‘Hesapları bağla’ yazısına tıklayarak Twitch hesabınızı bağlama olayını gerçekleştirin, hesabınızı bağladığınızdan iyice emin olduktan sonra buraya tıklayarak Twitch’te yayınlanan sayısızca Valorant yayınlarından gözünüze en güzel olanı kararlaştırıp hemen izlemeye koyulun. Şansınıza bağlı olarak düşen dropların durumunu buradan takip edebilirsiniz. Eğer bir Twitch hesabına sahip değilseniz de, yine buraya tıklayarak hemen kendinize ait hesabınızı oluşturabilirsiniz. Buraya kadar bize eşlik eden tüm okuyucalarımıza teşekkür eder, kendilerine iyi oyunlar dileriz.

Yorumlar (1 Yorum)
  • Taha KAYA

    2 Mayıs 2020 - 18:43

    Başarılı ve bilgilendirici bir konu olmuş, teşekkür ederiz (:

En Çok Okunanlar